اورال بی ( ORAL-B) در ارادو

فروشگاه ارادو  > اورال بی : ORAL-B (0 مورد)
    


Oral-B يکی از معروف ترين نام های موجود در زمينه وسايل بهداشت دهان و دندان در جهان و پرفروشترين برند اين بازار محسوب می شود. اين کمپانی با ساخت اولين مسواک Oral-B در زيرزمين خانه شخصی دندانپزشک آمريکايی به نام رابرت هيوستون، در سال 1950 متولد شد. نقش دندانپزشکان در توسعه محصولات و بازار Oral-B هميشه اساسی بوده است. خود رابرت هيوستون گفته است:" من می دانستم که محصول خوبی توليد کرده ام، اما پذيرش آن توسط دندان پزشکان چيزی بود که هرگز انتظار آن را نداشتم. در واقع اين ايده من بود: محصولی توليد کنم که توسط دندانپزشکان پذيرفته شود، و  در آنها نيز آن محصول را به مردم توصيه کنند"
شعار تبليغاتی Oral-B به همين موضوع برمیگردد:"محصولی که اکثر دندانپزشکان جهان از آن استفاده میکنند"
Oral-B در سال 1984 توسط کمپانی Gillette خريداری شد و پس از آن، زمينه استفاده از Oral-B در مسواک های برقی مارک Braun که در سال 1967 به زيرمجموعه Gillette اضافه شده بود، فراهم گشت.
ضمنا Oral-B اولين مسواکی است که به ماه رفته است! اين مسواک برای استفاده فضانوردان در ماموريت آپولو 11-اولين ماموريت فرود بر روی ماه- انتخاب شده بود.
ارادو با افزودن Oral-B به سبد خود و با تضمين اصل بودن آنها، مجموعه کاملی از محصولات بهداشت دهان و دندان را فراهم کرده است.


سایر برندها در فروشگاه>>

 


تحويل سريع كالا
تحويل رایگان کالا
پرداخت در محل با ارادو  درباره ی ارادو | تماس با ارادو | تازه ها | دانستنیها | برندها | پرسش و پاسخ | همکاری با ارادو
  Copyright © 2005-2014 Orado.com. All Rights Reserved. Terms of Use
   
  پرداخت اینترنتی  
   

 

  کلیه محصولات بازی های رایانه ای در ارادو با مجوز نشر از بنیاد ملی بازی های رایانه ای به فروش می رسد.کلیه محصولات فرهنگی در ارادو با هلوگرام وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی به فروش می رسد.تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.