تلویزیون ال سی دی سامسونگ(SAMSUNG) مدل : LA37B470

از رده خارج

  • 37 اینچ
  • کنتراست 50000:1
  • با ضمانت نامه سام سرویس،به همراه دوربین :ES-55[No canvas support]

     ویژگیها

 موتور تصویر طبیعی دیجیتال DNleJr

تکنولوژی جدید و انحصاری سامسونگ

 

تکنولوژی تلویزیون های سامسونگ به فراتر از دستاوردهای دیجیتال دست یافته است.با استفاده از تکنولوژی بنیادین DNleJr، سامسونگ تصحیح دیجیتالی تصویر طبیعی با وضوح بالا و بهره مندی از کوچکترین جزئیات را  ارائه می دهد.

حذف پارازیت، بهینه سازی حرکت

                                                           Motion Optimizer

فاز کاهش پارازیت با تقویت کیفیت تصویر یک الگوریتم پیچیده به نام بهینه ساز حرکت انجام می شود. داده های تصویری رسیده از تحلیل کننده هوشمند، به صورت خودکار به سیگنال و پارازیت تفکیک شده و پارازیت را بدون کوچکترین صدمه به سیگنال اصلی حذف می نماید. این عمل به بیننده این امکان را می دهد تا یک تصویر شفاف از یک صفحه ثابت و یا متحرک داشته باشد.

 

  تلویزیون سامسونگ

   تلویزیون معمولی

باریک و دقیق نمودن لبه ها، تقویت کننده جزئیات

                                                             Detail Enhancer

به طور کلی بیشتر بینندگان از اثرات غیر طبیعی که توسط تقویت جزئیات به صورت یکنواخت در تلویزیون های معمولی دیده می شوند، ناراضی هستند. این مشکل توسط تقویت مصنوعی سیگنال ورودی بوجود می آید. اما در عوضDNleJr به صورت خودکار قسمتی را که لازم است تقویت شود را تحلیل و هر گونه پارازیت و یا مشکلی در زمینه ارائه یک تصویر زنده و شفاف را کشف و از بین می برد.

 

   تلویزیون سامسونگ

   تلویزیون معمولی

نمایش رنگ های طبیعی، بهینه سازی رنگ

                                                             Color Optimizer

برای هر صحنه، بهینه ساز میزان اشباع قرمز، سبز و آبی را در سیگنال ورودی محاسبه کرده و سایه ها را به نحوی تنظیم می نماید که چشم انسان آن را به صورت رنگ های طبیعی بپذیرد.فرآیند های معمولی  از قبیل تقویت رنگ مایه سفید، زمانیکه با DNleJr همراه می شود نتایج بهتری را بوجود می آورند. نتیجه نهایی، داشتن تصویری با رنگ های طبیعی زنده و رنگ مایه سفید خالص است، که با چشم قابل تشخیص است.

 

   تلویزیون سامسونگ

  تلویزیون معمولی

افزایش نور و سایه، تقویت کننده کنتراست

                                                      Contrast Enhancer

برخی از بینندگان با اثرات جانبی ناخواسته که توسط تقویت کننده کنتراست در تلویزیون های معمولی به وجود می آید مانند افزایش پارازیت و پرش تصویر مشکل دارند. DNleJr  این معضل را با استفاده الگوریتم Epoch-Making از بین بیش از یک میلیون معیار، کنتراست مورد استفاده را پیدا کرده و آن را برطرف می نماید. تکنولوژی تقویت کننده کنتراست به صورت خودکار تا 70,000 تصویر محلی را در قاب  تصویر تحلیل و تصویری را با کنتراست مناسب به همراه کوچکترین جزئیات به بیننده ارائه می نماید.

 

  تلویزیون سامسونگ

   تلویزیون معمولی

 زاویه دید بالا

 

LCD ها جهت استفاده مانیتور کامپیوتر طراحی شده اند. بنابراین حداکثر زاویه دید عمودی فاصله بین سر تا مانیتور، و از جهت افقی فاصله یک دست تا مانیتور می باشد، ولی در مورد تلویزیون این موضوع به طور کلی متفاوت است و بیننده در فواصل دورتری صفحه نمایش را نگاه می کند. که در تلویزیون های LCD سامسونگ این موضوع محاسبه شده و زاویه دید عمودی و افقی در تمام جهات 178 درجه می باشد.

 تلویزیون سامسونگ

    تلویزیون معمولی

PIP در ورودی HDMI

راحتی استفاده با امکان پیش نمایش چند تصویر

 

این تلویزیون ها به شما اجازه مشاهده تصویر همزمان را می دهند.برای مثال PIP ( تصویر در تصویر ) به شما امکان دیدن صفحه اصلی به همراه یک صفحه فرعی و یا پیش نمایش های همه تصاویر را به صورت همزمان می دهد.

  اتصال  HDMI

این مدلها دارای ورودی HDMI با قابلیت پشتیبانی از HDCP هستند که اجازه انتقال بدون پارازیت ، غیر فشرده و یکنواخت اطلاعات دیجیتال را از دستگاه های دارای خروجی HDMI یا  DVIمی دهند.HDMI امکان انتقال همزمان اطلاعات دیجیتالی صدا و تصویر را از یک کابل فراهم می کند.

 ورودی PC

 ورودی کامپیوتر امکان اتصال آسان به کامپیوترتان را مهیا کرده و به شما امکان می دهد تا از این تلویزیون با رزولاسیون بالای یک مانیتور استفاده کنید.

  ضریب کنتراست فوق العاده

ضریب کنتراست به مقیاس تفاوت بین روشنی و تاریکی رنگها گفته می شود و هرچه ضریب کنتراست بالاتر باشد تفاوت بین سفیدی و سیاهی بیشتر می شود و رنگها به رنگهای اصلی نزدیکتر می شوند و به همین جهت وضوح تصویر بهتر می گردد.

 تلویزیون سامسونگ

  تلویزیون معمولی

نصب رایگان

نصب رایگان حتی روی دیوار

با ضمانتنامه سام سرویس (نمایندگی انحصاری محصولات سامسونگ)