گوشی موبایل سامسونگ مدل : Samsung S5620 Monte

از رده خارج

  • حافظه داخلی 200 مگابایتی
  • دوربین عکاسی 3.2 مگاپیکسل با کیفیت فیلم برداری QVGA
  • صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 262000 رنگ
  • Turn to mute / Palringo IM



[No canvas support]

     ویژگیها

 گزینه ای عالی برای زندگی مدرن و نیازهای ارتباطی شما

  • اینترنت با Wi-Fi و 3G

  • خطوط بارز، جای دست راحت

  • استفاده از سایتهای شبکه اجتماعی

  • واسط کاربر لمسی بهبودیافته

 

خطوط بارز، جای دست راحت

 اگر دوست دارید خود را بیان کنید از طراحی بارز Monte لذت خواهید برد. شکل زیبای این تلفن و نوار رنگی چشم نواز آن توجه همه را بخود جلب خواهد کرد و انتخابی است ایده آل برای کاربران مدرن و نوگرا.

   اینترنت با Wi-Fi و 3G

 در هر نقطه که هستید از آزادی بیسیم لذت ببرید. شما می توانید از طریق شبکه های Wi-Fi یا اتصال 3G براحتی به اینترنت وصل شوید و از امکانات ایمیل و وبلاگها استفاده کنید. شتاب سنج داخلی این تلفن نماهای افقی یا عمودی صفحه را بطور خودکار انتخاب می کند تا در هر لحظه بهترین تصویر را در تلفن خود داشته باشید.

واسط کاربر لمسی بهبودیافته

 واسط کاربر لمسی بهبودیافته به شما اجازه می دهد تا بسادگی در میان قابلیتهای مختلف تلفن حرکت کنید. تصاویر گرافیکی جذاب و هوشمندانه، برنامه های کاربردی مختلف را در صفحه اصلی که گسترش می یابد به شما نشان می دهند. صفحه اصلی آنقدر گسترش می یابد که لینکهای برگزیده در آن صرفاً محدود به چند ویدجت و برنامه نباشد. کار کردن و اختصاصی کردن این تلفن همراه واقعاً آسان است.

استفاده از سایتهای شبکه اجتماعی

 این تلفن به شما اجازه می دهد مستقیماً با شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید. چک کردن آپدیت های دوستان یا عکسهایی که بارگذاری کرده اند از طریق تلفن همراه هرگز قبلاً به این آسانی نبوده است. کاربران هرگز تماس شان را با هم قطع نخواهند کرد و تقویم برنامه های اجتماعی آنها همیشه بروز خواهد بود.

 GPS و Google Map

 با قابلیت GPS این تلفن می توانید از امکانات وابسته به موقعیت یابی مانند Google Latitude که موقعیت جغرافیایی کاربر را به دوستان وی اطلاع می دهد و Geo-tagging که برچسبهای جغرافیایی روی عکسها قرار می دهد استفاده کنید. با Google Latitude و Geo-tagging می توانید زندگی و تجربیات خود را با دوستان قسمت کنید. علاوه بر این، سازماندهی کردن عکسها و اشتراک گذاری اطلاعات درباره عکسها هرگز تا این حد آسان نبوده است.

  دوربین 3.2 مگاپیکسل

 تا زمانی که این تلفن همراه را دارید به یک دوربین دیجیتال مجزا نیاز نخواهید داشت. دوربین 3.2 مگاپیکسل این تلفن دارای قابلیتهای پیشرفته ای مانند ویرایش عکس، ثبت لبخند و تشخیص چهره است تا مطمئن باشید که عکسهای شما همیشه عالی از کار در می آیند.

 موسیقی

 با این تلفن همیشه امکانات موسیقی در اختیار شماست. کیفیت صدا بر اساس سبک تنظیم می شود تا به هر سبکی مانند موسیقی کلاسیک، جاز یا راک که گوش می کنید، صدایی عالی ایجاد شود. با DNSe کیفیت صدای طبیعی را با جلوه های متعدد 3 بعدی خواهید شنید و قابلیت موسیقی یاب هم در شناسایی کردن آهنگهای جدید و خرید مستقیم آنها از طریق تلفن کمک تان می کند.
شما حتی می توانید به انتخاب خود از هدفونهای معمولی (بدون نیاز به تبدیل فیش) و یا هدفونهای Bluetooth بیسیم استفاده کنید.